Výběrová řízení

02. 07. 2024
Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici produkce a asistence ve výzkumném oddělení Národní kontaktní centrum – gender a věda.

Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. vypisuje výběrové řízení na pozici  produkce a asistence  ve výzkumném oddělení Národní kontaktní centrum – gender a věda

Úvazek: 0,750

Náplň práce:

  • produkční práce, organizační a technické zajištění akcí, seminářů a konferencí oddělení (objednávky prostor, techniky, cateringu atd.) a komunikace s dodavateli,
  • úzká spolupráce se specialistkou externí komunikace,
  • zajištění chodu kanceláře výzkumného oddělení,
  • administrativní podpora oddělení a zajištění chodu kanceláře (objednávky kancelářských potřeb a občerstvení apod.),
  • podpora vedoucí oddělení při řízení oddělení a projektů – příprava a archivace projektových podkladů, příprava smluvní dokumentace,
  • zápisy ze schůzek oddělení,
  • zajištění služebních cest (objednávky letenek a ubytování) a spolupráce s účetním oddělení při jejich vyúčtování,
  • office/facility management - komunikace se správcem budovy (v případě malých oprav).

Požadujeme:

  • aktivní přístup a samostatnost,
  • organizační dovednosti, schopnost prioritizovat úkoly, flexibilita,
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost,
  • komunikační dovednosti,
  • schopnost pracovat v týmu,
  • schopnost samostatně pracovat na zadaných úkolech a dodržovat plán práce,
  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou,
  • znalost anglického jazyka v psaném i mluveném projevu,
  • orientace v genderové problematice výhodou.

Nabízíme:

  • práci na v prestižní veřejné výzkumné instituci,
  • benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenkový paušál, příspěvek na produkty na stáří, jazykové kurzy,
  • pracovní smlouvu na úvazek 0,75 na dobu určitou do 31. 12. 2025 s možností prodloužení do 31. 12. 2027,
  • nástup od 1. 8. 2024 nebo dohodou.

Požadované materiály k přijímacímu řízení:

  • životopis obsahující informace o praxi kandidáta/kandidátky, včetně příkladů produkčních prací,
  • motivační dopis.

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám, prosím, do 21. 7. 2024 výše uvedené materiály na email jarmila.klsak@soc.cas.cz. Za projevený zájem o spolupráci předem děkujeme. Vybraní kandidáti a kandidátky na pozici budou pozvání na základě vyhodnocení zaslaných materiálů k pohovoru.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob. Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.