Výběrová řízení

18. 09. 2024
Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici IT podpora koncových uživatelů.

Hledáme motivovanou osobu na pozici uživatelské IT podpory pro koncové uživatele.

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání, zaměření na IT je výhodou
  • pozice je vhodná pro absolventy SŠ
  • znalost českého jazyka, anglického jazyka min. na úrovni mírně pokročilý
  • schopnost se rychle učit
  • přesnost, pečlivost
  • praxe v oboru výhodou
  • samostatnost a schopnost práce v týmu
  • základní znalost Active Directory
  • základní znalost OS Windows Server
  • dobrou znalost MS Office a operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému
  • základní znalost virtualizace (VMware, Hyper-V)
  • Linux výhodou
  • všeobecný základní přehled a orientaci v oblasti HW (PC, NTB, tiskárny)
  • základní znalost sítí (routing, switching - DHCP, DNS, VPN, NAT atd.)
  • základní znalosti počítačových sítí na bázi protokolu TCP/IP

Náplň práce

  • zajišťovat technickou podporu a servis v oblasti HW, SW a OS na koncových zařízeních(PC/NTB)
  • správa koncových zařízení (PC, NTB a tiskárny) – instalace, konfigurace, údržba
  • zálohování a obnova dat
  • montáž HW do PC/NB
  • montáž síťových prvků
  • komunikovat s uživateli pomocí helpdeskového systému
  • podpora uživatelům při nákupech výpočetní techniky a příslušenství

Nabízíme

  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • perspektivní, zajímavou a smysluplnou práci
  • platové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • 6 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody: Multisport karta, Flexi Pass, příspěvky pro zaměstnance i rodinné příslušníky (po 1. roce zaměstnání)
  • úvazek dle dohody, možnost zkráceného úvazku na dobu určitou s možností prodloužení
  • možnost práce z domova
  • stravenkový paušál

NÁSTUP: co nejdříve

Jak se přihlásit
Přihláška by měla obsahovat životopis, motivační dopis.
Více informací a podání přihlášek: jaroslav.achtner@biomed.cas.cz, +420 296 442 325
Uzávěrka přihlášek: 15.10.2024